Zeman proti národu

V Česku se již delší dobu odehrává boj. Hlavním aktérem je Zeman proti zbytku národa.

Vše začalo před pár týdny, kdy se Zeman snažil probrat Schwarzenberga z jeho dřímot. Tímto svým činem rozesmál spoustu Schwarzenbergových odpůrců, jenže právě těmto odpůrcům dlouho smích na rtech nezůstal. Zvadl. Zvadl ve chvíli, kdy oni Zemanovi příznivci zhlédli video, kde jejich oblíbený prezident vrávorá a snažně se opírá o zeď, jako by to měla být jeho poslední naděje na přežití. Od této chvíle začal nejen mediální boj, který nadále pokračuje. A narůstá.

Odmítnutím jmenovat Martina C. Putnu profesorem si Zeman proti sobě opět znepřátelil další politiky napříč politickým spektrem, ale nejen je. Spousta akademiků i obyčejných lidí nechápe, co prezidenta Zemana k tomuto odmítnutí vede. Možná se pokouší zavést nové prezidentské zvyky, snaží si prosadit svá práva jako prezident, ale možná je právě teď čas mu ukázat, že tohle ta správná taktika k dosáhnutí svého cíle není.

V novinách jsme se mohli dočíst, že Putna je aktivistou s vyhraněnými názory, ale není tohle právě správně? Nepotřebuje naše země více lidí, kteří své názory budou veřejně hájit a hlásat? Ještě včera jsem měla dojem, že naše země není připravena vést veřejný boj proti Zemanovi, ale dnes už mám jiný názor. To, co předvedli studenti z Karlovy univerzity, ale nejen z ní, zvedá ze židlí, ale v pozitivním světle! Tito studenti veřejně hájí práva svého učitele a jsou tolerantní vůči jeho sexuální orientaci, což nejspíše Zeman nedokáže strávit.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply